Κουτί Kraft με Παράθυρο Easy Open
In stock
0,00 €| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Διάσταση | 4.5x12x10cm, 4.5×19.5x14cm, 4.5×19.5x7cm |
| Φαγητό | Sushi |
| Κιβωτοποίηση | 4 x 25 τεμ. |
| Υλικό | Kraft χαρτί |
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Μπολ Σούπας Kraft με Επίστρωση PE
In stock
Price range: 0,00 € through 10,00 €| Κιβωτοποίηση | 20 x 25 τεμ. |
|---|---|
| Υλικό | Kraft χαρτί |
| Μέγεθος | 12oz, 16oz, 26oz, 32oz |
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Kraft Wrap Box με Ενσωματ/νο Παράθυρο R-PET
In stock
0,00 €
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κουτί Kraft Τρίγωνο Sandwich με παράθυρο
In stock
0,00 €| Υλικό | Kraft χαρτί |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 10×50 τεμ. |
| Διάσταση | 12x12x5.2cm, 12x12x7.2cm, 12x12x8.5cm |
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Μπολ Σαλάτας Kraft Στρογγυλό PE
In stock
Price range: 0,00 € through 10,00 €| Υλικό | Kraft χαρτί |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 6 x 50 τεμ. |
| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
| Πιστοποίηση FSC® | Με πιστοποίηση FSC® |
| Μέγεθος | 1.10L, 1.30L, 500ml, 750ml |
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Σκεύος Κraft FSC® Παρλ/γραμμο
In stock
0,00 €| Κιβωτοποίηση | 6 x 50 τεμ. |
|---|---|
| Διάσταση | 17.3×12.3×4 cm, 17.3×12.3×5 cm, 17.3×12.3×5.7cm, 17.3×12.3×7.5cm |
| Υλικό | Kraft χαρτί |
| Πιστοποίηση FSC® | Με πιστοποίηση FSC® |
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
