Σκεύη Φαγητού Πλαστικά
Τα πλαστικά σκεύη για delivery και take away προσφέρουν πολλά θετικά χαρακτηριστικά που τα καθιστούν ιδανική επιλογή για τη συσκευασία τροφίμων. Είναι ελαφριά και ανθεκτικά, παρέχοντας προστασία στα φαγητά κατά τη μεταφορά, ενώ αποτρέπουν τη διαρροή. Η ποικιλία τους σε σχέδια και μεγέθη επιτρέπει στους επαγγελματίες του χώρου της εστίασης να επιλέξουν τις κατάλληλες λύσεις για κάθε τύπο γεύματος, από σαλάτες έως κυρίως πιάτα.
Επιπλέον, τα πλαστικά σκεύη είναι εύκολα στη χρήση και την αποθήκευση, καθώς μπορούν να στοιβαχτούν και να μεταφερθούν εύκολα. Πολλές σύγχρονες επιλογές είναι επίσης βιοδιασπώμενες ή κατασκευασμένες από ανακυκλώσιμο πλαστικό, προσφέροντας μια πιο φιλική προς το περιβάλλον προσέγγιση.
PP Κύπελλα με Ενσωματωμένο Καπάκι 120ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 120ml |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 7.2 x 4.8cm |
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Φαγητό | Sauce |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 8oz
In stock
| Χωρητικότητα | 8oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×4.5cm |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 16oz
In stock
| Χωρητικότητα | 16oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Στρογγυλό με Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 100 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Οβάλ Σκεύος με Ενσωματωμένο Πλακέ Καπάκι 250ml
In stock
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 80 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ Σαλάτας Στρογγυλό Μαύρο PΕΤ 500ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 500ml |
|---|---|
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 12 x 50 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Σκεύη Φαγητού Στρογγυλά με Καπάκι 500ml
In stock
0,00 €| Μέγεθος | 500ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 8 x 75 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Στρογγυλό με Καπάκι 500ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 500ml |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 100 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Παραλληλόγραμμο Σκεύος 500ml με Καπάκι
In stock
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 500ml |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 24oz
In stock
| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 24oz |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Υλικό | PET |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 32oz
In stock
| Χωρητικότητα | 32oz |
|---|---|
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
Μαύρο PP Σκεύος Φαγητού με Διάφανο Καπάκι 1000ml
In stock
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
| Κιβωτοποίηση | 5 × 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλ/γραμμο με Καπάκι 1000ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 17×10.5x7cm |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Καπάκια για Deli Pots 11.7cm
In stock
| Διάσταση | 11.7cm |
|---|---|
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
Καπάκι PP για Στρογγυλά Σκεύη Φαγητού 12-16oz
In stock
| Διάσταση | 11.3 cm |
|---|---|
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 25 τεμ. |
| Φαγητό | Σούπα |
Η κατηγορία Πλαστικών Σκευών Τροφίμων προσφέρει μια μεγάλη γκάμα από πρακτικά και ανθεκτικά είδη συσκευασίας φαγητού για επαγγελματίες του χώρου Ho.Re.Ca. Τα πλαστικά είδη συσκευασίας είναι ιδανικά για επιχειρήσεις που αναζητούν ποιοτικές λύσεις για συσκευασίες φαγητού μιας χρήσης, υποστηρίζοντας την ασφαλή αποθήκευση, μεταφορά και σερβίρισμα γευμάτων. Οι συσκευασίες τροφίμων μιας χρήσης καλύπτουν πλήρως τις ανάγκες εστιατορίων, καφετεριών και catering, προσφέροντας στους επαγγελματίες εξοπλισμό εστιατορίων που συνδυάζει πρακτικότητα και οικονομία.