Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο
Καπάκι PP Συμβατό με Μπολ Ζαχαροκάλαμου Παρα/γραμμο 950ml
SKU:
159-07-046
Available on backorder
0,00 €| Υλικό |
|---|
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο Παραλ/γραμμο 950ml
SKU:
159-07-045
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 950ml |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Brand | Sabert |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο για Σούσι
SKU:
159-07-048
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Φαγητό | Sushi |
Καπάκι PP Συμβατό με Μπολ Παραλ/γραμμο 600-900ml
SKU:
119-04-088
Available on backorder
0,00 €| Υλικό |
|---|
Μπολ βιοδιασπώμενο από ζαχαροκάλαμο παραλ/γραμμο 600ml
SKU:
159-07-047
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 600ml |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Επιχείρηση | Catering |
Καπάκι PP για Τετράγωνο Σκεύος από Ζαχαροκάλαμο 19x19x4.2cm
SKU:
119-04-054
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 4 x 75 τεμ. |
| Διάσταση | 19x19x4.2cm |
Καπάκι PP Συμβατό με Μπολ Ζαχαροκάλαμου Στρογγυλό 750-1.000ml
SKU:
119-04-063
Available on backorder
0,00 €| Υλικό |
|---|
Καπάκι PP για Παραλ/γραμο Σκεύος από Ζαχαροκάλαμο 500-700ml
SKU:
119-04-053
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Διάσταση | 20.2x12cm |
Καπάκι PP για Παραλ/γραμο Σκεύος M/W από Ζαχαροκάλαμο 850-1000ml
SKU:
119-04-055
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Διάσταση | 23.5×13.2cm |
Σκεύος Παραλληλόγραμο από Ζαχαροκάλαμο 500ml
SKU:
159-07-021
Available on backorder
0,00 €Σκεύος Παραλληλόγραμο από Ζαχαρακάλαμο 700ml
SKU:
159-07-018
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Σκεύος Παραλληλόγραμο απο Ζαχαροκάλαμο 1000ml
SKU:
159-07-020
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Σκεύος Σαλάτας Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 500ml
SKU:
159-07-023
Available on backorder
0,00 €Σκεύος Σαλάτας Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 750ml
SKU:
159-07-022
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 4 x 75 τεμ. |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Σκεύος Σαλάτας Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 1000ml
SKU:
159-07-019
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 4 x 75 τεμ. |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Σκεύος Σαλάτας Στρογγυλό από Ζαχαροκάλαμο 1000ml
SKU:
159-07-028
Available on backorder
0,00 €| Κιβωτοποίηση | 4 x 50 τεμ. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Καπάκι PET Συμβατό με Μπολ Ζαχαροκάλαμου Στρογγυλό 500ml
SKU:
159-07-013
Available on backorder
0,00 €