Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο
Καπάκι PET Συμβατό με Σκεύος Πιατέλα από Ζαχαροκάλαμο 46x30cm
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Υλικό |
|---|
Καπάκι PET Συμβατό με Σκεύος Πιατέλα από Ζαχαροκάλαμο 35x24cm
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Brand | Sabert |
Καπάκι PP συμβατό με μπολ ζαχαροκάλαμου catering τετράγωνο 36×36 / 25 τεμάχια
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Υλικό |
|---|
Μπολ για Catering από Ζαχαροκάλαμο 4500ml
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €Μπολ για Catering από Ζαχαροκάλαμο 3500ml
SKU:
159-07-065
In stock
0,00 €| Διάσταση | 27x27cm |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.50L |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Brand | Sabert |
Καπάκι συμβατό για σκεύος πιατέλα 5 θέσεων από Ζαχαροκάλαμο 30x24cm
SKU:
159-07-061
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 30x24cm |
|---|
Σκεύος Πιατέλα 5 θέσεων από Ζαχαροκάλαμο 30×24 cm
SKU:
159-07-060
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 30x24cm |
|---|---|
| Υλικό | |
| Επιχείρηση | Catering |
Σκεύος για Tacos Bao Buns από Ζαχαροκάλαμο
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Διάσταση | 15×22.8cm |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος για Tacos Bao Buns από Ζαχαροκάλαμο
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Διάσταση | 8x11x5cm |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Φαγητού από Ζαχαροκάλαμο 850ml
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
|---|---|
| Διάσταση | 22x17x4cm |
| Μέγεθος | 850ml |
| Υλικό |
Σκεύος Φαγητού από Ζαχαροκάλαμο 700ml
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο με Καπάκι PET 21.6×13.6×2.0cm
SKU:
119-12-269
In stock
0,00 €| Κιβωτοποίηση | |
|---|---|
| Διάσταση | 21.6×13.6×2cm |
| Υλικό | |
| Φαγητό | Sushi |
Σκεύος Sushi απο Ζαχαροκάλαμο N.08 με Καπάκι PET 165x115x21mm
SKU:
119-12-264
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 8 × 50 τεμ. |
| Διάσταση | 16.5×11.5×2cm |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο Ν.06 με Καπάκι PET 22.1×9.2×2.2cm
SKU:
119-12-231
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Διάσταση | 22×9.2x22cm |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο με Καπάκι PET 164x89x2mm
SKU:
119-12-265
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Διάσταση | 16.4×8.9x2cm |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Sushi |