Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο
Τα σκεύη φαγητού από ζαχαροκάλαμο είναι μια οικολογική και βιώσιμη επιλογή για τη συσκευασία και την παρουσίαση τροφίμων. Κατασκευασμένα από υποπροϊόντα του ζαχαροκάλαμου, όπως η φυτική ίνα και το φλοιό, αυτά τα σκεύη είναι βιοδιασπώμενα και ανακυκλώσιμα, προσφέροντας μια φιλική προς το περιβάλλον εναλλακτική λύση σε πλαστικά σκεύη.
Σκεύος Φαγητού Ενσωματωμένο Καπάκι Ζαχαροκάλαμο 15×15cm
Available on backorder
0,00 €Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Καπάκι 23x15cm
Available on backorder
0,00 €Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Καπάκι 23x20cm
In stock
Σκεύος Τετράγωνο Ζαχαροκάλαμο με Kαπάκι 15x15x5cm
In stock
0,00 €| Φαγητό | Burger |
|---|---|
| Διάσταση | 15x15x5cm |
| Υλικό | Ζαχαροκάλαμο |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος Φαγητού Ζαχαροκάλαμο 23×23cm
In stock
Σκευός Φαγητού 2 Θέσεων από Ζαχαροκάλαμο 23x15cm
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Διάσταση | 23x15cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Φαγητό | Μερίδα |
Σκεύος Φαγητού Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 3 θέσεων 23x23cm
In stock
0,00 €Σκεύος Φαγητού Ζαχαροκάλαμο 3 Θέσεων 23x20cm
In stock
Μπολ από Ζαχαροκάλαμο Δίχωρο με Ενσωματωμένο Κλείσιμο 500-300ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Διάσταση | 21x15x5cm |
| Μέγεθος | 800ml |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ Βιοδιασπώμενο Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 500ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Διάσταση | 13x13x7cm |
| Μέγεθος | 500ml |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο 750ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Κλείσιμο, 1.000ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Noodles, Σαλάτα |
| Διάσταση | 14.6×14.6×6.4cm |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο N.10 με καπάκι PET 18.5×12.8×2.1cm
In stock
0,00 €Μπολ Στρογγυλά από Ζαχαροκάλαμο 8oz
Available on backorder
0,00 €Καπάκι Ζαχαροκάλαμου για Παραλληλόγραμο Σκεύος 500-700ml
In stock
0,00 €Σκεύος Παραλληλόγραμο M/W από Ζαχαροκάλαμο 850ml
In stock
0,00 €| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Στρογγυλό Σκεύος Σαλάτας από Ζαχαροκάλαμο 750ml
In stock
0,00 €Σκεύος από Ζαχαροκάλαμο Στρογγυλό, Βιοδιασπώμενο 8oz
In stock
0,00 €Η κατηγορία οικολογικών βιοδιασπώμενων σκευών φαγητού από ζαχαροκάλαμο αποτελεί την τέλεια λύση για επιχειρήσεις που επιδιώκουν βιώσιμες πρακτικές στη συσκευασία φαγητού. Αυτά τα πιάτα από ζαχαροκάλαμο και οι βιοδιασπώμενες συσκευασίες τροφίμων είναι κατασκευασμένα από φυσικές ίνες ζαχαροκάλαμου, προσφέροντας ανθεκτικότητα και αξιοπιστία, ενώ ταυτόχρονα είναι πλήρως φιλικά προς το περιβάλλον. Τα οικολογικά κουτιά για delivery που ανήκουν σε αυτήν την κατηγορία είναι κατάλληλα για κάθε είδους επιχείρηση εστίασης, υποστηρίζοντας τις υπηρεσίες take-away και delivery με υψηλά πρότυπα ασφάλειας και υγιεινής.
Οι συσκευασίες delivery από ζαχαροκάλαμο παρέχουν μια ολοκληρωμένη οικολογική λύση που ανταποκρίνεται στις σύγχρονες απαιτήσεις για βιωσιμότητα. Αυτές οι οικολογικές συσκευασίες φαγητού είναι διαθέσιμες σε ποικιλία μεγεθών και σχημάτων για να καλύπτουν κάθε ανάγκη μεταφοράς γευμάτων. Επιλέγοντας οικολογικές συσκευασίες τροφίμων από ζαχαροκάλαμο, η επιχείρησή σας όχι μόνο προστατεύει το περιβάλλον, αλλά ενισχύει και την πράσινη ταυτότητά της, προσφέροντας στους πελάτες σας έναν υπεύθυνο και καινοτόμο τρόπο απόλαυσης των γευμάτων τους.