Shop
Shop
Craft Scoop Πατάτας
In stock
0,00 €Σκαφάκι Craft για Street Food 7x12x5cm
In stock
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Χρώμα | Craft Καφέ |
Craft Σκαφάκι για Street Food 15.5x8x5cm
In stock
0,00 €| Διάσταση | 15,5x8x5cm, 18.5x8x5cm |
|---|---|
| Brand | CLEANIT |
| Υλικό |
Sleeve Craft για Σκαφάκι 18.5x8x5cm
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 7x12x5cm |
|---|---|
| Χρώμα | Craft Καφέ |
| Υλικό |
Μπολ Σαλάτας Στρογγυλό Craft 750ml 26 Oz
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Brand | CLEANIT |
| Μέγεθος | 1.30L, 1L, 750ml |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλληλόγραμμο με Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Μέγεθος | 250ml |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 8 x 100 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Στρογγυλό με Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 100 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Οβάλ Σκεύος με Ενσωματωμένο Πλακέ Καπάκι 250ml
In stock
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 80 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ PET Διάφανο Στρογγυλό Deli 300ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Μέγεθος | 300ml |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλληλόγραμμο με Καπάκι 375ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 370ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 8 x 100 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 400ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 400ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 480 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Δοχείο Φαγητού Διάφανο Παραλληλόγραμο 450ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Μέγεθος | 450ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Κιβωτοποίηση | 460 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Τεμάχια |
Σκεύος PET Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 500ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Διάσταση | 12.8×12.8×8.7cm |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 450 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλληλόγραμμο με Καπάκι 500ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 500ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 9 x 100 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ Σαλάτας Στρογγυλό Μαύρο PΕΤ 500ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 500ml |
|---|---|
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 12 x 50 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Προϊόντα που είδατε
Crafting Excellence, Serving Success
Καθοδηγούμαστε από τη φιλοσοφία της συνεχούς καινοτομίας και της υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες και απαιτήσεις του κλάδου. Στοχεύουμε στη δημιουργία ενός περιβάλλοντος που προωθεί τη βιώσιμη πρακτική παρέχοντας ταυτόχρονα τα απαραίτητα εργαλεία για τη διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και αισθητικής. Έχουμε λάβει μια σειρά πρωτοβουλιών προς αυτή την κατεύθυνση έχοντας επεκτείνει
την γκάμα μας προϊόντων με eco-friendly επιλογές σε όλες τις κατηγορίες.
Η προσήλωσή μας στην ποιότητα και στην αρτιότητα των υπηρεσιών μας αποτελεί το θεμέλιο της αποστολής μας να υποστηρίξουμε την επιτυχία και την ανάπτυξη των επιχειρήσεων στον κλάδο της εστίασης.
Για εμάς
Η εταιρεία CLEANIT Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2009 προσφέροντας μια ευρεία γκάμα αναλώσιμων προϊόντων (είδη χάρτου, συσκευασίας και καθαρισμού) σε επιχειρήσεις μαζικής εστίασης HO.RE.CA.
Ακολουθώντας μια στρατηγική υγιούς και σταθερής ανάπτυξης, η CLEANIT σήμερα συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους προμηθευτές και προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού εστίασης μέσω μίας διευρυμένης γκάμας προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις ιδιαίτερες ανάγκες των πελατών της και στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς.
Showroom
Στα 10 χρόνια λειτουργίας της, η CLEANIT είναι μια σύγχρονη, δυναμική εταιρεία υψηλών επιδόσεων με ηγετική θέση στον κλάδο των αναλώσιμων προϊόντων και του επαγγελματικού εξοπλισμού. Η εκπλήρωση αυτού του στόχου έχει στηριχθεί τόσο στην ύπαρξη του εξειδικευμένου και έμπειρου προσωπικού μας όσο και στη θετική ανταπόκριση των πελατών μας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Το πλήρως αναμορφωμένο διατηρητέο κτίριο που φιλοξενεί τις νέες εγκαταστάσεις μας διαθέτει αναβαθμισμένους χώρους εργασίας, αποθήκες και χώρους φόρτωσης-εκφόρτωσης προϊόντων, καθώς και ανανεωμένους εκθεσιακούς χώρους που προάγουν τη φιλοσοφία της εταιρείας και στοχεύουν στη βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών της αλλά και στην καλύτερη κάλυψη των σταθερά αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της.