Σκεύη Φαγητού Πλαστικά
Σκεύος για Sushi με Kαπάκι 16.5×11.5x2cm
SKU:
119-12-226
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 16.5×11.5x2cm |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | |
| Φαγητό | Sushi |
Πιατέλα Πλαστική Μαύρη Ορθογώνια 32x26cm
SKU:
119-12-241
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Διάσταση | 32x26cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Sushi |
Καπάκι PET Συμβατό με Πιατέλα Πλαστική Μαύρη 32x26cm
SKU:
119-04-112
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Brand | CLEANIT |
| Επιχείρηση | Catering |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Sushi |
Σκεύος OLI Χωρίσματα, Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 1400ml
SKU:
119-12-125
Available on backorder
0,00 €Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 1400ml
SKU:
119-01-083
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1.40L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό |
Δοχείο Τροφίμων Τετράγωνο PP 16x16x4cm
SKU:
119-12-203
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Brand | Sabert |
Δοχείο Τροφίμων Τετράγωνο PP 16x16x6cm
SKU:
119-12-199
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Brand | Sabert |
Δοχείο Τροφίμων Παραλληλόγραμμο 23x16x5cm
SKU:
119-12-202
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Επιχείρηση | Catering |
| Μέγεθος | 900ml |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Brand | Sabert |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Δοχείο Τροφίμων Ορθογώνιο PP 1.350ml, 28x20x4cm, Μαύρο / 3 πακ. x 50 τμχ.
SKU:
119-12-179
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Διάσταση | 28x20x4cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Brand | Sabert |
Δοχείο Φαγητού 1000ml Πλαστικό Στρογγυλό Διάφανο με Καπάκι
SKU:
119-12-272
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 1L |
| Χρώμα | Διάφανο |
PP Ripple Oβάλ Σκεύη Φαγητού M/W Ν.129 με Διάφανα Καπάκια 1050 ml / 3 πακ x 50 τμχ
SKU:
119-12-254
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 3 × 50 τεμ |
| Διάσταση | 24.5x20x4.3cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
PET Παρ/μα Σκεύη 1500 ml με Ενσωμ/νο Πλακέ Καπάκι / 4 πακ x 50 τμχ
SKU:
119-12-253
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 4 x 50 τεμ. |
| Χρώμα | Διάφανο |
Σκεύος Μικροκυμάτων Παραλληλόγραμμο Μαύρο 1600ml με Καπάκι / 3 πακ x 50 τμχ
SKU:
119-12-214
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Χρώμα | Μαύρο |
Καπάκι Συμβατό με Σκεύος Μικροκυμάτων Μαύρο (FMA 1000F) / 200 τμχ.
SKU:
119-04-038
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Σκεύος Μικροκυμάτων Μαύρο (FMA 051D) 21.8×14×4.3cm / 380 τμχ.
SKU:
119-01-098
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλ/γραμμο με Καπάκι 2000ml
SKU:
119-12-229
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 2L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό |
Δοχείο Φαγητού Πλαστικό Διάφανο Παραλληλόγραμμο 2.100ml
SKU:
119-12-193
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
Σκεύος για Sushi με Kαπάκι St2 / 350 τεμάχια
SKU:
119-01-096
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάσταση | 21.2×10.2×3.5cm |
| Φαγητό | Sushi |