Shop
Shop
Πλαστικό Σωσάκι Μιας Χρήσης με Ενσωματωμένο Καπάκι 70ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 70ml |
| Φαγητό | Sauce |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 50 τεμ. |
Μαύρο PP Κύπελλο για Σως ΣΕΤ με Καπάκι 120ml
In stock
0,00 €| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 120ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Sauce |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 × 100 τεμ. |
PP Κύπελλα με Ενσωματωμένο Καπάκι 120ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 120ml |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 7.2 x 4.8cm |
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Φαγητό | Sauce |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 130ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Μέγεθος | 130ml |
| Φαγητό | Sauce |
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σωσάκι Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 120ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 120ml |
| Υλικό | PP |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 50 τεμ. |
Σωσάκι Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 180ml
Available on backorder
0,00 €| Φαγητό | Sauce |
|---|---|
| Μέγεθος | 180ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 25 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ Διάφανο 6505 – 180ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 180ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Κιβωτοποίηση | 25 x 100 τεμ |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 8oz
In stock
| Χωρητικότητα | 8oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×4.5cm |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 12oz
In stock
| Χωρητικότητα | 12oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×5.5cm |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 16oz
In stock
| Χωρητικότητα | 16oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Ξύλινο Κουβέρ Κουτάλι με Craft Χαρτοπετσέτα σε Craft Φάκελο
In stock
| Χρώμα | Craft Καφέ |
|---|---|
| Επιχείρηση | Catering |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 300 τεμάχια |
Χάρτινο Κουτί Craft 1400ml με Πτερύγια | 2 Θέσεων
In stock
| Μέγεθος | 1.40L |
|---|---|
| Χρώμα | Craft Καφέ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 4 x 50 τεμ. |
| Υλικό | Craft Χαρτί |
Σκεύη Φαγητού απο Κυματοειδές Χαρτί Kraft Δίσκοι 23.5x20x5cm
In stock
Σκεύος Φαγητού Ενσωματωμένο Καπάκι Ζαχαροκάλαμο 15×15cm
Available on backorder
0,00 €Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Καπάκι 23x15cm
Available on backorder
0,00 €Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Καπάκι 23x20cm
In stock
Χάρτινο Σκεύος Kraft για Πατάτες Τηγανητές Chip Box 7×4.5x9cm
In stock
| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Διάσταση | 7×4.5x9cm |
| Χρώμα | Craft Καφέ |
| Φαγητό | Πατάτες |
| Υλικό | Craft Χαρτί |
| Επιχείρηση | Street Food |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Χάρτινα Kraft Σκεύη Φαγητού FSC® Dura 20.5×10.5x8cm
In stock
| Χρώμα | Craft Καφέ |
|---|---|
| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
| Φαγητό | Μερίδα |
| Υλικό | Craft Χαρτί |
| Πιστοποίηση FSC® | Με πιστοποίηση FSC® |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Προϊόντα που είδατε
Crafting Excellence, Serving Success
Καθοδηγούμαστε από τη φιλοσοφία της συνεχούς καινοτομίας και της υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες και απαιτήσεις του κλάδου. Στοχεύουμε στη δημιουργία ενός περιβάλλοντος που προωθεί τη βιώσιμη πρακτική παρέχοντας ταυτόχρονα τα απαραίτητα εργαλεία για τη διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και αισθητικής. Έχουμε λάβει μια σειρά πρωτοβουλιών προς αυτή την κατεύθυνση έχοντας επεκτείνει
την γκάμα μας προϊόντων με eco-friendly επιλογές σε όλες τις κατηγορίες.
Η προσήλωσή μας στην ποιότητα και στην αρτιότητα των υπηρεσιών μας αποτελεί το θεμέλιο της αποστολής μας να υποστηρίξουμε την επιτυχία και την ανάπτυξη των επιχειρήσεων στον κλάδο της εστίασης.
Για εμάς
Η εταιρεία CLEANIT Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2009 προσφέροντας μια ευρεία γκάμα αναλώσιμων προϊόντων (είδη χάρτου, συσκευασίας και καθαρισμού) σε επιχειρήσεις μαζικής εστίασης HO.RE.CA.
Ακολουθώντας μια στρατηγική υγιούς και σταθερής ανάπτυξης, η CLEANIT σήμερα συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους προμηθευτές και προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού εστίασης μέσω μίας διευρυμένης γκάμας προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις ιδιαίτερες ανάγκες των πελατών της και στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς.
Showroom
Στα 10 χρόνια λειτουργίας της, η CLEANIT είναι μια σύγχρονη, δυναμική εταιρεία υψηλών επιδόσεων με ηγετική θέση στον κλάδο των αναλώσιμων προϊόντων και του επαγγελματικού εξοπλισμού. Η εκπλήρωση αυτού του στόχου έχει στηριχθεί τόσο στην ύπαρξη του εξειδικευμένου και έμπειρου προσωπικού μας όσο και στη θετική ανταπόκριση των πελατών μας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Το πλήρως αναμορφωμένο διατηρητέο κτίριο που φιλοξενεί τις νέες εγκαταστάσεις μας διαθέτει αναβαθμισμένους χώρους εργασίας, αποθήκες και χώρους φόρτωσης-εκφόρτωσης προϊόντων, καθώς και ανανεωμένους εκθεσιακούς χώρους που προάγουν τη φιλοσοφία της εταιρείας και στοχεύουν στη βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών της αλλά και στην καλύτερη κάλυψη των σταθερά αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της.