Κίτρινο
Κίτρινο
TASKI My Micro Cloth – Κίτρινο Πανί Μικροΐνας
In stock
| Brand | Diversey, Taski |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κιβωτοποίηση | 20 τεμάχια |
Μικροφίμπρα Γενικής Χρήσης Ultra Κίτρινο 40x40cm
In stock
| Brand | Είδη καθαρισμού LABICO |
|---|---|
| Διάσταση | 40x40cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Cake Pop Premium Breakfast / Lunch Box 29x20x18cm
In stock
| Brand | Your Breakfast Box |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Διάσταση | 29x20x18cm |
| Υλικό |
Cake Pop Smart Breakfast / Lunch Box 20x15x15cm
In stock
| Brand | Your Breakfast Box |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | |
| Διάσταση | 20x15x15cm |
Γάντια Κουζίνας -S- (PPE I)
Available on backorder
0,00 €| Brand | Tani |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
Γάντια Κουζίνας -M- (PPE I)
Available on backorder
0,00 €| Brand | Tani |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
Γάντια Κουζίνας -L- (PPE I)
Available on backorder
0,00 €| Brand | Tani |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
Χάρτινο Μπωλ Παγωτού Zig Zag 4oz.
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Χωρητικότητα | |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Επιχείρηση | Catering |
| Φαγητό | Παγωτό |
Κάδος Απορριμμάτων Garage
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 50L |
| Υλικό | |
| Διάσταση | 30x25x80cm |
Κάδοι Ανακύκλωσης (3 τεμαχίων)
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλέ, Πράσινο |
|---|---|
| Διάσταση | 33x33x60cm |
| Υλικό |
Σετ 3 Κάδων Ανακύκλωσης
Available on backorder
0,00 €| Διαστάσεις | 54 × 30 × 76 cm |
|---|---|
| Διάσταση | 54x30x76cm |
| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλέ, Πράσινο |
| Υλικό |
Καρότσι καθαρισμού επαγγελματικό μονό, με ρόδες και στίφτη σε κίτρινο χρωμα | 25L
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 25L |
Καρότσι καθαρισμού επαγγελματικό μονό, με ρόδες και στίφτη πανέτας | 25L
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 25L |
Σφουγγάρι κουζίνας super, 10x15cm | 6τεμ./ πακέτο
Available on backorder
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Διάσταση | 10x15cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Σακούλα Απορριμμάτων βιοδιασπώμενη κίτρινη, Ρολό, 60x90cm / 16 ρολά x 25 τμχ.
Available on backorder
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Διάσταση | 60x90cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Σακούλα Απορριμμάτων κίτρινη ψιλή ΤΙΤΑΝ, 80x110cm / 15Kg
Available on backorder
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Διάσταση | 80x110cm |
Σακούλα Απορριμμάτων κίτρινη, Ρολό, 50x50cm / 100 ρολά. x 30 τεμ.
Available on backorder
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Διάσταση | 50x50cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Σακούλα Απορριμμάτων κίτρινη, Ρολό, 73x103cm / 50 ρολά. x 10 τεμ.
Available on backorder
0,00 €| Brand | CLEANIT |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Διάσταση | 73x103cm |
Προϊόντα που είδατε
Crafting Excellence, Serving Success
Καθοδηγούμαστε από τη φιλοσοφία της συνεχούς καινοτομίας και της υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες και απαιτήσεις του κλάδου. Στοχεύουμε στη δημιουργία ενός περιβάλλοντος που προωθεί τη βιώσιμη πρακτική παρέχοντας ταυτόχρονα τα απαραίτητα εργαλεία για τη διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και αισθητικής. Έχουμε λάβει μια σειρά πρωτοβουλιών προς αυτή την κατεύθυνση έχοντας επεκτείνει
την γκάμα μας προϊόντων με eco-friendly επιλογές σε όλες τις κατηγορίες.
Η προσήλωσή μας στην ποιότητα και στην αρτιότητα των υπηρεσιών μας αποτελεί το θεμέλιο της αποστολής μας να υποστηρίξουμε την επιτυχία και την ανάπτυξη των επιχειρήσεων στον κλάδο της εστίασης.
Για εμάς
Η εταιρεία CLEANIT Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2009 προσφέροντας μια ευρεία γκάμα αναλώσιμων προϊόντων (είδη χάρτου, συσκευασίας και καθαρισμού) σε επιχειρήσεις μαζικής εστίασης HO.RE.CA.
Ακολουθώντας μια στρατηγική υγιούς και σταθερής ανάπτυξης, η CLEANIT σήμερα συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους προμηθευτές και προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού εστίασης μέσω μίας διευρυμένης γκάμας προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις ιδιαίτερες ανάγκες των πελατών της και στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς.
Showroom
Στα 10 χρόνια λειτουργίας της, η CLEANIT είναι μια σύγχρονη, δυναμική εταιρεία υψηλών επιδόσεων με ηγετική θέση στον κλάδο των αναλώσιμων προϊόντων και του επαγγελματικού εξοπλισμού. Η εκπλήρωση αυτού του στόχου έχει στηριχθεί τόσο στην ύπαρξη του εξειδικευμένου και έμπειρου προσωπικού μας όσο και στη θετική ανταπόκριση των πελατών μας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Το πλήρως αναμορφωμένο διατηρητέο κτίριο που φιλοξενεί τις νέες εγκαταστάσεις μας διαθέτει αναβαθμισμένους χώρους εργασίας, αποθήκες και χώρους φόρτωσης-εκφόρτωσης προϊόντων, καθώς και ανανεωμένους εκθεσιακούς χώρους που προάγουν τη φιλοσοφία της εταιρείας και στοχεύουν στη βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών της αλλά και στην καλύτερη κάλυψη των σταθερά αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της.