Σκεύη Φαγητού Πλαστικά
PP Σκεύη Φαγητού M/W με Διάφανα Καπάκια 750 ml / 5 πακ x 50 τμχ
SKU:
119-12-271
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 5 × 50 τεμ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Μπολ Σαλάτας Στρογγυλό Μαύρο PΕΤ 750ml
SKU:
119-01-031
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 750ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ PET Διάφανο Deli Green 750ml
SKU:
119-12-206
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 500ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
ΣΕΤ Μαύρο Παρ/μο M/W 750 ml με Διάφανο Καπάκι
SKU:
119-12-298
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Μέγεθος | 750ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
PET Παρ/μα Σκεύη 750 ml Παρ/μα με Ενσωμ/νο Πλακέ Καπάκι
SKU:
119-01-079
Available on backorder
0,00 €| Κιβωτοποίηση | 4 x 100 τεμ. |
|---|
PP Σκεύη Φαγητού M/W Αmerican Style με Διάφανο Καπάκι 750 ml / 3 πακ x 50 τμχ
SKU:
119-12-270
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | 3 × 50 τεμ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Δοχείο Φαγητού Πλαστικό Παραλληλόγραμο 900ml
SKU:
119-12-191
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Μέγεθος | 900ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 32oz
SKU:
119-12-337
In stock
| Χωρητικότητα | 32oz |
|---|---|
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
Μαύρο PP Σκεύος Φαγητού με Διάφανο Καπάκι 1000ml
SKU:
119-12-285
In stock
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
| Κιβωτοποίηση | 5 × 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλ/γραμμο με Καπάκι 1000ml
SKU:
119-12-230
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 17×10.5x7cm |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 1000ml
SKU:
119-12-246
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 180 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Σκεύος PET Διάφανο Στρογγυλό με Ενσωματωμένο Καπάκι 1000ml
SKU:
119-12-211
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1L |
|---|---|
| Υλικό | |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
PP Σκεύος Φαγητού M/W American Style 1000ml
SKU:
119-12-239
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
| Κιβωτοποίηση | 3 × 50 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PS Μπωλ με Aποσπώμενο Θολωτό Καπάκι 1000 ml
SKU:
119-01-030
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 1L |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Σκεύος PET Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι,1000ml
SKU:
119-01-084
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|
Σκεύος PET Διάφανο Παραλ/γραμμο με Καπάκι 1500ml
SKU:
119-12-114
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 1.50L |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό |