Σκεύη Φαγητού Πλαστικά
Τα πλαστικά σκεύη για delivery και take away προσφέρουν πολλά θετικά χαρακτηριστικά που τα καθιστούν ιδανική επιλογή για τη συσκευασία τροφίμων. Είναι ελαφριά και ανθεκτικά, παρέχοντας προστασία στα φαγητά κατά τη μεταφορά, ενώ αποτρέπουν τη διαρροή. Η ποικιλία τους σε σχέδια και μεγέθη επιτρέπει στους επαγγελματίες του χώρου της εστίασης να επιλέξουν τις κατάλληλες λύσεις για κάθε τύπο γεύματος, από σαλάτες έως κυρίως πιάτα.
Επιπλέον, τα πλαστικά σκεύη είναι εύκολα στη χρήση και την αποθήκευση, καθώς μπορούν να στοιβαχτούν και να μεταφερθούν εύκολα. Πολλές σύγχρονες επιλογές είναι επίσης βιοδιασπώμενες ή κατασκευασμένες από ανακυκλώσιμο πλαστικό, προσφέροντας μια πιο φιλική προς το περιβάλλον προσέγγιση.
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 50ml
Available on backorder
0,00 €| Φαγητό | Sauce |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Επιχείρηση | Fast Food, Street Food |
| Μέγεθος | 50ml |
| Κιβωτοποίηση | 450 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 80ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 80ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Sauce |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
| Κιβωτοποίηση | 450 τεμάχια |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 100ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Μέγεθος | 100ml |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
| Κιβωτοποίηση | 405 τεμάχια |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 130ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Μέγεθος | 130ml |
| Φαγητό | Sauce |
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σωσάκι Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 180ml
Available on backorder
0,00 €| Φαγητό | Sauce |
|---|---|
| Μέγεθος | 180ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 25 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ Διάφανο 6505 – 180ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 180ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Κιβωτοποίηση | 25 x 100 τεμ |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 8oz
In stock
| Χωρητικότητα | 8oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×4.5cm |
| Υλικό | PET |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 250ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Επιχείρηση | Catering |
| Κιβωτοποίηση | 480 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 12oz
In stock
| Χωρητικότητα | 12oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×5.5cm |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Στρογγυλά Σκεύη Deli Pots 16oz
In stock
| Χωρητικότητα | 16oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Γιαούρτι, Γλυκό |
| Διάσταση | 11.7×7.5cm |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλληλόγραμμο με Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Μέγεθος | 250ml |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 8 x 100 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος PET Διάφανο Στρογγυλό με Καπάκι 250ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 100 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
PET Οβάλ Σκεύος με Ενσωματωμένο Πλακέ Καπάκι 250ml
In stock
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 250ml |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 80 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ PET Διάφανο Στρογγυλό Deli 300ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Μέγεθος | 300ml |
Σκεύος PET Διάφανο Παραλληλόγραμμο με Καπάκι 375ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 370ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | PET |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 8 x 100 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Σκεύος OLI Διάφανο PET με Ενσωματωμένο Καπάκι 400ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 400ml |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Υλικό | PET |
| Κιβωτοποίηση | 480 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Δοχείο Φαγητού Διάφανο Παραλληλόγραμο 450ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PET |
|---|---|
| Μέγεθος | 450ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Κιβωτοποίηση | 460 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Τεμάχια |
Σκεύος PET Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 500ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Διάσταση | 12.8×12.8×8.7cm |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 450 τεμάχια |
| Μονάδα Μέτρησης | Κιβώτιο |
Η κατηγορία Πλαστικών Σκευών Τροφίμων προσφέρει μια μεγάλη γκάμα από πρακτικά και ανθεκτικά είδη συσκευασίας φαγητού για επαγγελματίες του χώρου Ho.Re.Ca. Τα πλαστικά είδη συσκευασίας είναι ιδανικά για επιχειρήσεις που αναζητούν ποιοτικές λύσεις για συσκευασίες φαγητού μιας χρήσης, υποστηρίζοντας την ασφαλή αποθήκευση, μεταφορά και σερβίρισμα γευμάτων. Οι συσκευασίες τροφίμων μιας χρήσης καλύπτουν πλήρως τις ανάγκες εστιατορίων, καφετεριών και catering, προσφέροντας στους επαγγελματίες εξοπλισμό εστιατορίων που συνδυάζει πρακτικότητα και οικονομία.