Σκεύη Φαγητού Πλαστικά
Τα πλαστικά σκεύη για delivery και take away προσφέρουν πολλά θετικά χαρακτηριστικά που τα καθιστούν ιδανική επιλογή για τη συσκευασία τροφίμων. Είναι ελαφριά και ανθεκτικά, παρέχοντας προστασία στα φαγητά κατά τη μεταφορά, ενώ αποτρέπουν τη διαρροή. Η ποικιλία τους σε σχέδια και μεγέθη επιτρέπει στους επαγγελματίες του χώρου της εστίασης να επιλέξουν τις κατάλληλες λύσεις για κάθε τύπο γεύματος, από σαλάτες έως κυρίως πιάτα.
Επιπλέον, τα πλαστικά σκεύη είναι εύκολα στη χρήση και την αποθήκευση, καθώς μπορούν να στοιβαχτούν και να μεταφερθούν εύκολα. Πολλές σύγχρονες επιλογές είναι επίσης βιοδιασπώμενες ή κατασκευασμένες από ανακυκλώσιμο πλαστικό, προσφέροντας μια πιο φιλική προς το περιβάλλον προσέγγιση.
Μαύρο PP Κύπελλο για Σως ΣΕΤ με Καπάκι 120ml
In stock
0,00 €| Brand | Tessera Sustainable Packaging®Η Tessera Sustainable Packaging® καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών συσκευασίας τροφίμων των επαγγελματιών, με προϊόντα που είναι ανακυκλώσιμα και βιοδιασπώμενα μέσω της βιομηχανικής κομποστοποίησης. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 120ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Sauce |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 10 × 100 τεμ. |
PP Κύπελλα με Ενσωματωμένο Καπάκι 120ml
Available on backorder
0,00 €| Μέγεθος | 120ml |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Διάσταση | 7.2 x 4.8cm |
| Κιβωτοποίηση | 20×50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Φαγητό | Sauce |
Σωσάκι Διάφανο με Ενσωματωμένο Καπάκι 120ml
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Διάφανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 120ml |
| Υλικό | PP |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 20 x 50 τεμ. |
Δοχείο Τροφίμων Τετράγωνο PP 500ml 16x16x4cm
Available on backorder
0,00 €| Brand | Sabert |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Διάσταση | 16x16x4cm |
| Φαγητό | Σαλάτα |
| Κιβωτοποίηση | 6 x 100 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Fastpac Ορθογώνιο Δοχείο 600ml – 23x17cm (Natural)
Available on backorder
0,00 €| Brand | Sabert |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 600ml |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Κιβωτοποίηση | 4 x 75 τεμ. |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Δοχείο Τροφίμων 2 θέσεων PP 600/300ml 23x16x5cm
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 23x16x5cm |
|---|---|
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
| Brand | Sabert |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Κιβωτοποίηση | 4 x 75 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
| Υλικό | PP |
PP Σκεύος Φαγητού M/W American Style 1000ml
Available on backorder
0,00 €| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
| Κιβωτοποίηση | 3 × 50 τεμ |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Η κατηγορία Πλαστικών Σκευών Τροφίμων προσφέρει μια μεγάλη γκάμα από πρακτικά και ανθεκτικά είδη συσκευασίας φαγητού για επαγγελματίες του χώρου Ho.Re.Ca. Τα πλαστικά είδη συσκευασίας είναι ιδανικά για επιχειρήσεις που αναζητούν ποιοτικές λύσεις για συσκευασίες φαγητού μιας χρήσης, υποστηρίζοντας την ασφαλή αποθήκευση, μεταφορά και σερβίρισμα γευμάτων. Οι συσκευασίες τροφίμων μιας χρήσης καλύπτουν πλήρως τις ανάγκες εστιατορίων, καφετεριών και catering, προσφέροντας στους επαγγελματίες εξοπλισμό εστιατορίων που συνδυάζει πρακτικότητα και οικονομία.