Φυσικό Ζαχαροκάλαμο
Φυσικό Ζαχαροκάλαμο
Σκεύη Φαγητού Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Καπάκι 23x20cm
In stock
Καπάκι Πιπίλα Λευκή ΒΙΟ με Οβαλ Τρυπα από Ζαχαροκάλαμο για Χάρτινο Ποτήρι 12 Oz
In stock
0,00 €Σκεύος Τετράγωνο Ζαχαροκάλαμο με Kαπάκι 15x15x5cm
In stock
0,00 €| Φαγητό | Burger |
|---|---|
| Διάσταση | 15x15x5cm |
| Υλικό | Ζαχαροκάλαμο |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
| Μονάδα Μέτρησης | Πακέτο |
Μπολ από Ζαχαροκάλαμο Δίχωρο με Ενσωματωμένο Κλείσιμο 500-300ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Διάσταση | 21x15x5cm |
| Μέγεθος | 800ml |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ Βιοδιασπώμενο Τετράγωνο από Ζαχαροκάλαμο 500ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Διάσταση | 13x13x7cm |
| Μέγεθος | 500ml |
| Φαγητό | Σαλάτα |
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο 750ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Μπολ Βιοδιασπώμενο από Ζαχαροκάλαμο με Ενσωματωμένο Κλείσιμο, 1.000ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Noodles, Σαλάτα |
| Διάσταση | 14.6×14.6×6.4cm |
Μπολ Στρογγυλά από Ζαχαροκάλαμο 8oz
Available on backorder
0,00 €Σκεύος Παραλληλόγραμο M/W από Ζαχαροκάλαμο 850ml
In stock
0,00 €| Κιβωτοποίηση | 10 x 50 τεμ. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Μαγειρευτά |
Στρογγυλό Σκεύος Σαλάτας από Ζαχαροκάλαμο 750ml
In stock
0,00 €Μπολ για Catering από Ζαχαροκάλαμο 4500ml
In stock
0,00 €Μπολ για Catering από Ζαχαροκάλαμο 3500ml
In stock
0,00 €| Διάσταση | 27x27cm |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.50L |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Brand | Sabert |
Σκεύος για Tacos Bao Buns από Ζαχαροκάλαμο
In stock
0,00 €| Διάσταση | 15×22.8cm |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος για Tacos Bao Buns από Ζαχαροκάλαμο
In stock
0,00 €| Διάσταση | 8x11x5cm |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Φαγητού από Ζαχαροκάλαμο 850ml
In stock
0,00 €| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
|---|---|
| Διάσταση | 22x17x4cm |
| Μέγεθος | 850ml |
| Υλικό |
Σκεύος Φαγητού από Ζαχαροκάλαμο 700ml
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο Ν.06 με Καπάκι PET 22.1×9.2×2.2cm
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Διάσταση | 22×9.2x22cm |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
Σκεύος Sushi από Ζαχαροκάλαμο με Καπάκι PET 164x89x2mm
In stock
0,00 €| Υλικό | |
|---|---|
| Κιβωτοποίηση | |
| Διάσταση | 16.4×8.9x2cm |
| Χρώμα | Φυσικό Ζαχαροκάλαμο |
| Φαγητό | Sushi |
Προϊόντα που είδατε
Crafting Excellence, Serving Success
Καθοδηγούμαστε από τη φιλοσοφία της συνεχούς καινοτομίας και της υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες και απαιτήσεις του κλάδου. Στοχεύουμε στη δημιουργία ενός περιβάλλοντος που προωθεί τη βιώσιμη πρακτική παρέχοντας ταυτόχρονα τα απαραίτητα εργαλεία για τη διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και αισθητικής. Έχουμε λάβει μια σειρά πρωτοβουλιών προς αυτή την κατεύθυνση έχοντας επεκτείνει
την γκάμα μας προϊόντων με eco-friendly επιλογές σε όλες τις κατηγορίες.
Η προσήλωσή μας στην ποιότητα και στην αρτιότητα των υπηρεσιών μας αποτελεί το θεμέλιο της αποστολής μας να υποστηρίξουμε την επιτυχία και την ανάπτυξη των επιχειρήσεων στον κλάδο της εστίασης.
Για εμάς
Η εταιρεία CLEANIT Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2009 προσφέροντας μια ευρεία γκάμα αναλώσιμων προϊόντων (είδη χάρτου, συσκευασίας και καθαρισμού) σε επιχειρήσεις μαζικής εστίασης HO.RE.CA.
Ακολουθώντας μια στρατηγική υγιούς και σταθερής ανάπτυξης, η CLEANIT σήμερα συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους προμηθευτές και προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού εστίασης μέσω μίας διευρυμένης γκάμας προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις ιδιαίτερες ανάγκες των πελατών της και στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς.
Showroom
Στα 10 χρόνια λειτουργίας της, η CLEANIT είναι μια σύγχρονη, δυναμική εταιρεία υψηλών επιδόσεων με ηγετική θέση στον κλάδο των αναλώσιμων προϊόντων και του επαγγελματικού εξοπλισμού. Η εκπλήρωση αυτού του στόχου έχει στηριχθεί τόσο στην ύπαρξη του εξειδικευμένου και έμπειρου προσωπικού μας όσο και στη θετική ανταπόκριση των πελατών μας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Το πλήρως αναμορφωμένο διατηρητέο κτίριο που φιλοξενεί τις νέες εγκαταστάσεις μας διαθέτει αναβαθμισμένους χώρους εργασίας, αποθήκες και χώρους φόρτωσης-εκφόρτωσης προϊόντων, καθώς και ανανεωμένους εκθεσιακούς χώρους που προάγουν τη φιλοσοφία της εταιρείας και στοχεύουν στη βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών της αλλά και στην καλύτερη κάλυψη των σταθερά αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της.