Μπλέ
Μπλέ
ENDLESS Ρολό Κουζίνας Jumbo Επαγγελματικό Μπλε 4kg, Δίφυλλο
In stock
| Brand | ENDLESS |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
ENDLESS Ρολό Κουζίνας Μπλε με Αποσπώμενο Μαδρέν PtP 1.5Kg
In stock
| Brand | ENDLESS |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Κιβωτοποίηση | 4 τεμάχια |
Polka Dot Camouflage Premium Breakfast / Lunch Box 29x20x18cm
In stock
| Brand | Your Breakfast Box |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Διάσταση | 29x20x18cm |
| Υλικό |
Polka Dot Camouflage Smart Breakfast / Lunch Box 20x15x15cm
In stock
| Brand | Your Breakfast Box |
|---|---|
| Υλικό | |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Διάσταση | 20x15x15cm |
Σακούλες Απορριμμάτων Longopac Μπλε Mini Strong 45m
In stock
FINEZZA Χαρτοπετσέτα Πολυτελείας Γαλάζιος Φάκελος 40x40cm
In stock
0,00 €| Brand | FINEZZA |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Διάσταση | 40x40cm |
FINEZZA Χαρτοπετσέτα Πολυτελείας Σιέλ 24x24cm
In stock
0,00 €| Brand | FINEZZA |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Διάσταση | 24x24cm |
Μπλε Premium Σακούλες Απορριμμάτων 70×90cm
In stock
0,00 €| Κιβωτοποίηση | |
|---|---|
| Brand | Tani |
| Χρώμα | Μπλέ |
HDPE Mπλε Τσάντες “T-SHIRT” Deluxe σε Ρολό 22×37cm
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Μπλέ |
|---|---|
| Διάσταση | 22×37cm |
HDPE Mπλε Τσάντες “T-SHIRT” Deluxe σε Ρολό 25×43cm
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Μπλέ |
|---|---|
| Διάσταση | 25×43cm |
Κάδος Aπορριμμάτων College
Available on backorder
0,00 €| Διαστάσεις | 40 × 90 cm |
|---|---|
| Διάσταση | 40x90cm |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Υλικό | |
| Μέγεθος | 80L |
Σετ 2 Κάδων Μεταλλικών Κυλινδρικών με Βάση 30x45x100cm
Available on backorder
0,00 €| Διαστάσεις | 30 × 45 × 100 cm |
|---|---|
| Διάσταση | 30x45x100cm |
| Μέγεθος | 30L |
| Χρώμα | Μπλέ, Πράσινο |
| Υλικό |
Σετ Διπλών Κάδων Ανακύκλωσης
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 34x26x70cm, 36x46x80cm |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλέ |
| Μέγεθος | 110L, 60L |
| Υλικό |
Κάδοι Ανακύκλωσης (3 τεμαχίων)
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλέ, Πράσινο |
|---|---|
| Διάσταση | 33x33x60cm |
| Υλικό |
Σετ 2 Κάδων Ανακύκλωσης
Available on backorder
0,00 €| Διάσταση | 33x33x60cm |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ, Πράσινο |
| Υλικό |
Σετ 3 Κάδων Ανακύκλωσης
Available on backorder
0,00 €| Διαστάσεις | 54 × 30 × 76 cm |
|---|---|
| Διάσταση | 54x30x76cm |
| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλέ, Πράσινο |
| Υλικό |
Καρότσι καθαρισμού IPC STARACE 107
In stock
0,00 €| Brand | IPC |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Επιχείρηση | Ξενοδοχείο |
Προϊόντα που είδατε
Crafting Excellence, Serving Success
Καθοδηγούμαστε από τη φιλοσοφία της συνεχούς καινοτομίας και της υψηλής ποιότητας, προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες και απαιτήσεις του κλάδου. Στοχεύουμε στη δημιουργία ενός περιβάλλοντος που προωθεί τη βιώσιμη πρακτική παρέχοντας ταυτόχρονα τα απαραίτητα εργαλεία για τη διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και αισθητικής. Έχουμε λάβει μια σειρά πρωτοβουλιών προς αυτή την κατεύθυνση έχοντας επεκτείνει
την γκάμα μας προϊόντων με eco-friendly επιλογές σε όλες τις κατηγορίες.
Η προσήλωσή μας στην ποιότητα και στην αρτιότητα των υπηρεσιών μας αποτελεί το θεμέλιο της αποστολής μας να υποστηρίξουμε την επιτυχία και την ανάπτυξη των επιχειρήσεων στον κλάδο της εστίασης.
Για εμάς
Η εταιρεία CLEANIT Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2009 προσφέροντας μια ευρεία γκάμα αναλώσιμων προϊόντων (είδη χάρτου, συσκευασίας και καθαρισμού) σε επιχειρήσεις μαζικής εστίασης HO.RE.CA.
Ακολουθώντας μια στρατηγική υγιούς και σταθερής ανάπτυξης, η CLEANIT σήμερα συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους προμηθευτές και προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού εστίασης μέσω μίας διευρυμένης γκάμας προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις ιδιαίτερες ανάγκες των πελατών της και στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς.
Showroom
Στα 10 χρόνια λειτουργίας της, η CLEANIT είναι μια σύγχρονη, δυναμική εταιρεία υψηλών επιδόσεων με ηγετική θέση στον κλάδο των αναλώσιμων προϊόντων και του επαγγελματικού εξοπλισμού. Η εκπλήρωση αυτού του στόχου έχει στηριχθεί τόσο στην ύπαρξη του εξειδικευμένου και έμπειρου προσωπικού μας όσο και στη θετική ανταπόκριση των πελατών μας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Το πλήρως αναμορφωμένο διατηρητέο κτίριο που φιλοξενεί τις νέες εγκαταστάσεις μας διαθέτει αναβαθμισμένους χώρους εργασίας, αποθήκες και χώρους φόρτωσης-εκφόρτωσης προϊόντων, καθώς και ανανεωμένους εκθεσιακούς χώρους που προάγουν τη φιλοσοφία της εταιρείας και στοχεύουν στη βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών της αλλά και στην καλύτερη κάλυψη των σταθερά αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της.