
Vileda Professional
Σφουγγαρίστρα Eπαγγελματική Active 8 Vileda Professional
SKU:
109-11-070
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|
Πανί με Μικροΐνες NanoTech Micro Vileda Professional Kόκκινο / 5 τεμ.
SKU:
109-13-005
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 40x38cm |
Ποτηρόπανο Vileda Micro 27x34cm
SKU:
109-28-023
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 27x34cm |
Καρότσι Vileda UltraSpeed Pro 25lt
SKU:
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
In stock
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
Σφουγγάρι Vileda Puractive Πράσινο | 10 τεμάχια
SKU:
109-21-011
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
Πανί με Mικροΐνες NanoTech Μicro Vileda Πράσινο / 5 τεμ.
SKU:
109-13-006
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 40x38cm |
Wettex ρολό Quick ‘n Dry Μπλε | 25cm x 10m
SKU:
109-28-010
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Διάσταση | 25cmx10m |
Σφουγγάρι Vileda Puractive Ροζ | 10 τεμάχια
SKU:
109-21-005
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|
Πανί Καθαρισμού με Μικροΐνες MicroTuff Βase Vileda, πράσινο | 36x36cm / 5 τεμ.
SKU:
109-13-018
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Brand | Vileda Professional |
Σφουγγαρίστρα Επαγγελματική Vileda, κίτρινη
SKU:
109-11-044
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Brand | Vileda Professional |
Πανί Καθαρισμού με Μικροΐνες MicroTuff Βase Vileda, ροζ | 36x36cm / 5 τεμ.
SKU:
109-13-017
Available on backorder
0,00 €| Χρώμα | Ροζ |
|---|---|
| Brand | Vileda Professional |
Πανί με Μικροΐνες NanoTech Micro Vileda, μπλε / 5 τεμ.
SKU:
109-13-010
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 40x38cm |
Σφουγγαρόπανο Vileda Καρό | 59×50 cm
SKU:
109-28-005
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 59x50cm |
Σφουγγάρι γόμα Vileda Miraclean | 12 τεμ.
SKU:
109-10-022
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάσταση | 14x9x3cm |
Γάντια κουζίνας – καθαριότητας Vileda Contract, Small
SKU:
102-02-020
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
Wettex Vileda Medium, μπλε | 20x26cm
SKU:
109-13-025
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 20x26cm |
Πανέτα Safe Mop Ultraspeed γκρι
SKU:
109-01-038
Available on backorder
0,00 €| Brand | Vileda Professional |
|---|---|
| Διάσταση | 40cm |
| Χρώμα | Γκρι |